Emiraty – The Entertainer

Jak już pisałem, w moich przygotowaniach do wyjazdu nadchodzi czas na zakupy. Na pierwszy ogień poszedł program rabatowy Entertainer. Nie był to może zakup wymagający jakiegoś specjalnego pośpiechu, ale skorzystałem po prostu z promocji obowiązującej do końca listopada.

Przyznam, że dopóki nie zacząłem przygotowywać się do podróży do Emiratów, nigdy nie natknąłem się na ten program. Nie ma co się z resztą dziwić, skoro swoim zasięgiem obejmuje raptem 18 miast (tudzież mniejszych państw), z czego jedynie 4 w Europie .

Jak to działa ? Banalnie – kupujesz jeden produkt, a drugi dostajesz gratis. Mogą to być bilety wstępu, różnego rodzaju wycieczki, posiłki w restauracjach, zajęcia fitness i wiele innych usług (w tym nawet hotele). Ważne jest to, że ten „drugi gratis” z reguły jest do wykorzystania równocześnie przez drugą osobę.
Kupony dostępne są w formie papierowej lub jako aplikacja na telefon. I, co jest bardzo istotne, obowiązują przez cały rok kalendarzowy ! Czyli to, czego nie wykorzystam, mogę komuś odstąpić 😉

Jeżeli chodzi o Dubaj i Abu Dhabi to ilość ofert jest naprawdę imponująca. Firma twierdzi, że w Dubaju to 2.800 kuponów, a w Abu Dhabi 1.450. W tym większość głównych atrakcji. Z tego, co wyczytałem w necie, to popularność tego programu jest tam bardzo duża i wszyscy go polecają 🙂

Regularna cena to 445 AED za Dubaj i 395 AED za Abu Dhabi. Nie jest ona może niska, ale wyszło mi, że jeżeli wykorzystamy chociaż jeden bilet wstępu i kilka posiłków, to nie ma takiej opcji, żeby to się nie opłacało.
A że w listopadzie była jeszcze promocja 50 AED na wydanie 2017, to tylko kupować 🙂

Jak mi to wyjdzie w praktyce, nie omieszkam oczywiście opisać w relacji.

Program rabatowy Entertainer Abu Dhabi 2017
Cena – 360 zł (345 AED)

Program rabatowy Entertainer Dubai 2017
Cena – 415 zł (395 AED)

Zainteresowanych kuponami, których nie wykorzystam proszę o kontakt. Najlepiej pod koniec lutego (gdy już wrócę z wyjazdu), ale jeżeli ktoś jest niecierpliwy, to może już teraz. Zwłaszcza że w gratisie dostałem kupony także na ten rok !


Jedna myśl w temacie “Emiraty – The Entertainer

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s